משרד יחסי ציבור

הרבה נוטים לבלבל בין יחסי ציבור לבין משרד פרסום או אפילו חברת שיווק. יודעים מה? הגיוני. אמנם אלו תחומים דומים אבל זה הזמן לעשות לכם סדר. רק שתדעו שאנשים לא ממש אוהבים פרסומות, הם אפילו מדלגים עליהן רוב הזמן. הציבור אוהב לקנות, הוא לא ממש אוהב שמוכרים לו. ועכשיו נשאלת השאלה איך עושים זאת נכון? התשובה היא - יחסי ציבור. אנחנו לוקחים את תוכן הפעילות שלכם ומביאים אותה אל קהל היעד ככתבות או כאייטמים בעיתונות הכתובה, אינטרנטית, טלוויזיונית ורדיופונית. כשהקהל מן היישוב קורא עליכם אין לו ריגרסיה למוצר שלכם, להיפך, הוא רוצה להתנסות, לחוות ולספר על זה הלאה. אנחנו מאמינים גדולים באינטרקציה מול הלקוחות ובשייכות ויש לזה אין ספור דרכים שאנחנו כמשרד יחסי ציבור עושים זאת עבורכם. נתתם לנו את ברכת הדרך ? אנחנו עושים קורלציה מושלמת בין כל הכלים העומדים לרשותנו כדי שתקבלו את החשיפה והתודעה שתניב לכם את העבודה לה אתם מצפים. 

ייעוץ תקשורת

בעולם שבו הכל חשוף והרשתות החברתיות הן אלה שמכתיבות את הקצב, מאוד חשוב מה אומרים ומה המסר שאנחנו מעבירים הלאה לעולם. אנחנו נותנים ייעוץ תקשורת מלא מ-א' ועד ת' בכל הנוגע לכתיבת המסרים, ניהול משברים, יצירת עניין ברשת ובתקשורת ובעיקר, אנחנו נותנים את הטון. 

כל מילה חשובה, כל אות מדודה וכל משפט צריך להיות מדויק. אנחנו נכין את הלקוח שלנו לכל ראיון, מסיבת עיתונאים וכל הופעה מול מצלמה או קהל. כי בסופו של דבר זה לא משנה מה אתם אומרים, משנה איך אתם אומרים.

כל הזכויות שמורות ל: קבסה תקשורת 2018